Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата

19.10.2017
Зачаровано і впевнено крокує своїми володіннями осінь. Вона хазяйнує скрізь, куди не глянеш: у лісах, садах, на полях. Струшує додолу жовте листя, дарує нам щедрі дарунки полів і садів.

Не обійшла  осінь своєю щедрістю, теплотою  і наш КЗ «Могилівська ЗОШ I-III ступенів».

Чудове дійство «Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата!», яке підготувала класовод Гавриш Т.В. з  учнями 2 класу, вчителем музики  Динькою Н.Ф. додало всім хорошого настрою. Свято було наповнене веселими піснями та цікавими іграми, де учні збирали осінній врожай та прославляли матінку землю за щедрі дари. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Весело, дотепно та повчально учні провели презентацію овочів та фруктів, підкреслили їх важливе значення для здоров'я людей.

Свято пройшло у веселій, творчій атмосфері. Захоплені красою та багатством осені, діти та гості свята довго будуть згадувати цей день, адже без чудового настрою, задоволення від свята ніхто не залишився.

Голова батьківського комітету

другого класу